+420 724 294 218
+420 284 680 691
     info@amazinggolf.cz

Akce

Argentina Golf Adventure 2018

Pro náročné cestovatele, kteří mají rádi spojení golfu s přírodu a poznáváním nových zemí, jsme ve druhé polovině listopadu připravili exkluzivní zájezd do Argentiny. Navštívíli jsme Buenos Aires, Severní Patagonii, oblast Bariloche a také vyhlášené vodopády Iguazu s ubytováním ve vyjímečném hotelu Belmond. Nadšení cestovatelé pokračovali do Sao Paula a Rio de Janeira. Golf jsme si zahráli  na nejkvalitnějších hřištích včetně Buenos Aires Golf Club a Llao Llao, nadšeni jsme byli z nově otevřeného hřiště El Desafío Golf!

Rolls Royce & Jet Investment 2018

S velkým potěšením jsme se jako partner zúčastili jedné z nejprestižnějších golfových akcí sezony 2018 - turnaje Jet Investment Invitational pořádaný společnostmi Rolls-Royce Motor Cars Praha a Jet Investment. Hrálo se za krásného počasí dne 7. června 2017 na skvěle připraveném hřišti Casa Serena. Do turnaje jsme věnovali zájezd pro 2 osoby na Seychely na 5 nocí s polopenzí do luxusního hotelu Constance Lemuria včetně denního green fee na hřišti Lemuria v hodnotě 120 000,- Kč. Výherce byl vylosován při závěrečném vyhlašování vítězů - gratulujeme!

Mercedes Trophy 2018

Úspěšná spolupráce se společností Mercedes Benz ČR s.r.o. na tůře Mercedes Trophy pokračovala i v roce 2018. Kvalifikační turnaje proběhly na nejkrásnějších hřištích - Albartoss, Golf Resort Karlovy Vary a Casa Serena ve dnech 12., 19. a 26. května. Finálové kolo na hřišti Panorama Kácov 28. července. Do turnajů jsme věnovali pobyty pro 2 osoby na 3 noci do resortu Park Hyatt v Abu Dhabi na nejkrásnější pláži Spojených Arabských Emirátů na ostrově Saadyiat. Vylosovaným vítězům  gratulujeme a doufáme, že si svou výhru užili!

Cyprus Golf trophy 2018

Zájezdy pro menší skupinu golfistů jsou u nás stále velmi oblíbené. Pro milovníky pohodového golfu, odpočinku a koupání v teplém moři jsme připravili golfově relaxační pobyt na 7 nocí v 5* luxusním hotelu Columbia Beach Resort. Přátelský turnaj proběhl na všech hřištích v řecké části ostrova - Aphrodite Hills, Secret Valley, Mintis Hills a Elea. Volný den jsme vyplnili poznávacím výletem po ostrově a degustací vína. Měsíc říjen je na golf a koupání ideální, teplota vzduchu kolem 30 st., vody 26 st., neváhejte a rezervujte si svůj pobyt v roce 2019 včas! 

Golf Mexiko - Mayakoba 2017

Golfově poznávací pobyty ve druhé polovině listopadu se u nás staly tradicí. Tentokrát jsme se vydali do Mexika, poznali jsme oblasti Riviera Cancún a Riviera Maya. Pár dní po ukončení OHL Classic at Mayakoba jsme si zahráli vyhlášené hřiště Al Camaleon. Nejkrásnějším hřištěm jsme zvolili Riviera Maya Golf Club pro nádherné přírodní scenérie a výbornou kvalitu fervejí a greenů. Na své si také přišli milovníci přírody a majských památek. Příjemným zpestřením pobytu byl výlet na Isla Contoy. Po hře jsme si užívali odpočinku na nádherných plážích a koupání v tyrkysovém moři. 

Rolls Royce & Jet Investment 2017

Jedním z nejprestižnějších turnajů golfové sezony 2017, kterého jsme se jako partner zúčastnili, byl turnaj Jet Investment Invitational pořádaný společnostmi Rolls-Royce Motor Cars Praha, Jet Investment a Hastens Czech. Hrálo se za krásného počasí dne 8. 6. 2017 na hřišti Casa Serena. Do turnaje jsme věnovali zájezd pro 2 osoby na ostrov Mauricius na 5 nocí s polopenzí do hotelu Long Beach Golf & Spa Resort včetně denního green fee na hřištích Anahita a IIle Aux Cerfs. Šťastnému výherci gratulujeme!

Mercedes Trophy 2017

Naše spolupráce se společností Mercedes Benz ČR s.r.o. na tůře Mercedes Trophy pokračovala i v roce 2017. Kvalifikační turnaje proběhly na hřištích Golf Resort Karlštejn, Plzeň Dýšina, Golf Resort Karlovy Vary a Casa Serena. Do turnajů jsme věnovali exkluzivní zájezdy pro 2 osoby v celkové hodnotě 370 000,- Kč. Vylosovaní vítězové se mohou radovat z pobytů v Rakousku v resortu Diamond Country Club, v Dominikánské republice v resortu Eden Roc se hrou na skvělém hřišti Punta Espada, na Mauriciu v hotelu Shangri La a také v resortu Lemuria na Seychelách. 

Golf Florida 2017 - Miami & Naples

Velkého úspěchu dosáhla Hanka na Floridě. Senzačně zvítězila na mezinárodním golfovém turnaji pořádaném organizací IAGTO, která sdružuje golfové touroperátory z celého světa. Turnaj proběhl ve třech soutěžních kolech v termínu 24. - 25. 6. na hřištích Tiburón Ritz Carlton, Naples Golf Club a La Playa Golf Club. Z destinace Miami a Naples doporučujeme golfovým nadšencům hřiště Turnberry Isle Miami a Blue Monster - Trump National Doral Golf Club. Zajistíme pro Vás exkluzivní golfový zájezd na Floridě na míru dle Vašich přání a představ!

Golf Jihoafrická republika 2017

V únoru každoročně vyrážíme za kvalitním golfem a dobrodružstvím do Jihoafrické republiky. V roce 2017 jsme pobyt zahájili v resortu Sun City, kde jsme si zahráli hřiště Lost City a Garry Player. Tradičním doplňkem byly ranní a večerní vyjížďky na safari za velkou pětkou. Druhá část pobytu byla turnajová, 3 soutěžní kola proběhla na hřištích Outeniqua, Montagu a Links v resortu Fancourt. Závěrečná část pobytu byla poznávací - Kapské město a okolí. Pojedte s námi příští rok - více v sekci Náš Tip. 

Mercedes Trophy 2016

I v roce 2016 jsme se stali partnerem Mercedes Trophy, největší světové amatérské golfové tour, v České republice pod záštitou společnosti Mercedes Benz ČR s.r.o. Kvalifikační turnaje proběhly na hřištích Konopiště, Golf Resort Karlštejn, Golf Resort Karlovy Vary a Casa Serena, finálový turnaj se uskutečnil na hřišti Golf Park Plzeň. Do každého turnaje jsme věnovali zájezdy pro 2 osoby na 4 noci včetně green fee do golfových resortů Gloria Serenity v tureckém Beleku a Argentario v Toskánsku, šťastným výhercům gratulujeme!

BMW Cartec Golf Cup 2016

Jsme moc rádi, že jsme se i pro rok 2016 stali partnerem golfových turnajů pořádaných společností CARTEC Group. Série turnajů proběhla na hřištích Ostravice, Pyšely a také v Karlových Varech během mezinárodního filmového festivalu. Naším příspěvkem byly 4 zájezdy do hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort a také exkluzivní zájezd do Jihoafrické republiky pro 2 osoby na 7 nocí do resortů Fancourt a Conrad, šťastným vítězům gratulujeme!

Golf Kambodža & Vietnam 2016

Cesty do Asie jsou pro nás vždy velkou inspirací, tentokrát jsme se rozhodli pro kombinaci Kambodži a Vietnamu. Kambodžu jsme si zamilovali pro dobrosrdečnost a pokoru místních obyvatel. Zahráli jsme si dvě krásná hřiště, jeden den jsme věnovali prohlídkám starobylých chrámů, nevynechali jsme samozřejmě světoznámý Angkor Wat. Ve Vietnamu jsme zvolili oblast Danangu, zahráli jsme 4 velmi kvalitní hřiště, kromě č. 1 Laguna Lang jsme byli nadšeni nově otevřeným hřištěm Ba Na Hills s nádhernou klubovnou a skvělým zázemím, doporučujeme! 

Golf Jižní Afrika 2016

Jihoafrická republika je jednou z našich nejoblíbenější destinací, kam se pravidelně v rámci našich skupinových golfově-poznávacích zájezdů vracíme. V únoru jsme se zůčastnili mezinárodního amatérského turnaje v resortu Zebula v provincii Limpopo. Vyjímečnými zážitky byla interakce se zvířaty - se slony, s levharty a s dalšími obyvateli této nádherné rezervace. Druhou polovinu pobytu jsme tradičně strávili v jednom z nejkrásnějších golfových resortů světa, kterým je Fancourt u města George na jihu země. 

GOLF JAR - Extreme 19th 2015

V únoru jsme se jako jedna z nejpočetnějších výprav zúčastnili mezinárodního golfového turnaje Africa Golf & Safari Invitational, který se konal na hřišti Legend u Johannesburgu. Součástí turnaje byl i odpal na nejdelší a nejvyšší 3parové jamce světa - extreme 19th s dopravou vrtulníkem na odpaliště hory Hanglip Mountain. Užili jsme si jediněčné atmosféry divočiny, na fervejích jsme se míjeli s antilopami, na procházkách resortem nám dělali doprovod zebry a žirafy. 

GOLF JAR - Leopard Creek 2015

V první polovině prosince jsme podnikli nádhernou cestu do privátní rezervace v Krugerově národním parku, zahráli jsme si vyhlášené hřiště Leopard Creek hned po evropské tůře, kvalita hřiště byla vynikající! Pohled na hrochy v řece krokodýlů z greenu jamky č. 13 byl vyjímečným zážitkem, zvláště po vydařeném paru. Štěstí nás provázelo i na safari vyjížďkách, velkou pětku jsme až na leoparda zkompletovali. Některé greeny byly hůře přístupné, čipování mezi paviány bylo velkou výzvou.

Bali Golf & Meditace 2015

Moc nás baví cesty do Asie a propojování odlišných kultur západu a východu. Průzkum Bali byl rozdělen na část golfovou a část meditační. Zahráli jsme skvělá hřiště Nirwana, Bali National a New Kuta, obdivovali jsme krásy okolní přírody a půvab místních caddies. Golfistům doporučujeme ubytování přímo v golfovém resortu Nirwana nebo v luxusním hotelu Park Hyatt na jihu ostrova u hřiště National. Spirituální část pobytu proběhla na severu ostrova, realaxaci a cvičení jógy jsme doplnili pozorováním delfínů s místními rybáři. 

Golf Malajsie - Kuala Lumpur & Langkawi

Ve druhé polovině listopadu 2014 jsme podnikli nádhernou golfově poznávací cestu do Malajsie. Zahráli jsme si na vyhlášeném hřišti Kuala Lumpur Golf & Country Club, poznali jsme moderní a pulsující velkoměsto s překrásnými věžemi Petronas. Naprosto vyjímečným zážitkem byl pobyt na ostrově Langkawi a hra na hřišti Els Club Teluk Datai, které bylo vyhlášeno jako nejkrásnější nové hřiště světa roku 2014. 

Mercedes Trophy 2015

S velkou radostí jsme se stali pro rok 2015 partnerem Mercedes Trophy, největší světové amatérské golfové tour, v České republice pod záštitou společnosti Mercedes Benz ČR s.r.o. Kvalifikační turnaje proběhly na hřištích Kaskády, Golf Resort Karlštejn, Golf Resort Karlovy Vary a Casa Serena. Do tour jsme věnovali zájezdy pro 2 osoby do golfových resortů Regnum Carya Golf & Spa Resort v tureckém Beleku a Oitavos na portugalské riviéře, šťastným výhercům gratulujeme!  

Amazing Golf & T-Mobile Golf Cup 2015

První ročník turnaje Amazing Golf & T-Mobile Golf Cup se uskutečnil na nejkrásnějším českém hřišti Golf Resortu Karlštejn dne 26. 5. 2015. Ačkoliv počasí nebylo letní, jak bysme si přáli, všichni jsme si turnaj užili, nejvíce ale šťastný výherce Petr Král, který si odnesl hlavní cenu - pobyt pro 2 osoby all inclusive v hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort v tureckém Beleku včetně green fee na hřištích Carya a National. 

BMW Cartec Golf Cup 2015

S velkou radostí jsme se stali partnerem golfových turnajů pořádaných společností CARTEC Group i pro rok 2015. Turnaje proběhly na hřištích Ostravice, Pyšely a také v rámci 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu na hřišti Olšová vrata v Karlových Varech. Do jednotlivých turnajů jsme věnovali čtyři exkluzivní zájezdy pro 2 osoby all inclusive do hotelů Regnum Carya Golf & Spa Resort v tureckém Beleku včetně greenfee na hřištích Carya a National, vítězům gratulujeme!

Keňa - Golf & Safari 2014

Keňa se stala další africkou zemí, kterou jsme se rozhodli prozkoumat. Cílem naší cesty bylo zjistit, zda by i Keňa mohla být zařazena do seznamu našich oblíbených destinací, kde bychom mohli kombinovat safari s golfovými zážitky. Keňa je nádherná země, překvapila nás velká vstřícnost a přátelskost místních obyvatel. Doporučujeme milovníkům přírody!

21th GC Karlštejn Championship 2014

Gratulujeme vítězům tradičního mistrovství klubu Janě Jensen a Seanu Davidsonovi, kteří získali atraktivní golfové zájezdy pro 2 osoby do resortů Melia Vichy Catalan se hrou na hřišti č. 1 Španělska Stadium PGA Catalunya a do luxusního resortu Cornelia Diamond v tureckém Beleku se hrou na hřišti Faldo. 

BMW Cartec Clean Energy Golf 2014

Do turnaje BMW Cartec Clean Energy Golf Tournament 2014 v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech jsme věnovali zájezd pro 2 osoby all inclusive do jednoho z nejluxusnějších hotelů v Beleku Regnum Carya Golf & Spa Resort v hodnotě 75 000,- Kč pro vítěze kategorie best brutto, zvítězil Tomáš Vymazal, gratulujeme!

Partner's Golf 2014 Ypsilon

Do turnaje Partner's Golf 2014, který se konal dne 5. 9. 2014 na hřišti Ypsilon, jsme věnovali golfový zájezd pro 2 osoby do resortu Korineum na severním Kypru v hodnotě 45 000,- Kč, šťastným vítězem se stal pan Vít Slunéčko, gratulujeme! Organizátor turnaje společnost Czech Golf Production vytvořila všem účastníkům úžasnou atmosféru.

BMW Cartec Golf Cup 2014 Pyšely

Do turnaje Cartec BMW Golf Cup v Pyšelích jsme věnovali zájezd pro 2 osoby all inclusive do jednoho z nejluxusnějších hotelů v Beleku Regnum Carya Golf & Spa Resort v hodnotě 50 000,- Kč, šťastným výhercem se stal pan Theodor Petřík, gratulujeme! Skvělou práci odvedl tým firmy Cartec, který při rekordní účasti zajistil všem hráčům a jejich doprovodu perfektní servis a skvělou atmosféru.

Golf JAR - Garden Route 2013

Cestu po Garden Route v Jihoafrické republice, která byla vyhlášena v roce 2014 golfovou destinací roku z oblasti Afriky a Indického oceánu, jsme podnikli v rámci 10 denního skupinového zájezdu. Zahráli jsme si úžasná hřiště Steenberg, De Zalze, Pinnacle Point, Arabella a také hřiště Montague, Outeniqua a Links ve vyhlášeném resortu Fancourt!

Náš tip
Romanos - Řecko, Costa Navarino

Nejluxusnější resort na pobřeží Costa Navarino, 2 golfová hřiště The Dunes a The Bay. Oáza klidu pro náročné!

Heritage Le Telfair, Mauricius

Koloniální architekturu, skvělou kuchyni a hru na nádherném golfovém hřišti si můžete užít na klidném jižním pobřeží.

Regnum Carya - Turecko, Belek

Užijte si dokonalé soukromí se skvělým servisem v hotelových vilách s privátním bazénem a zahradou u golfového hřiště!