info: +420 724 294 218
+420 284 680 691
info@amazinggolf.cz

Romanos - Řecko, Costa Navarino

Nejluxusnější resort na pobřeží Costa Navarino, oblast Messinie, 2 nádherná 18 jamková golfová hřiště The Dunes a The Bay. Hotel je umístěn u písečné pláže v krásné zahradě se vzrostlými stromy. Hotel nabízí ubytování v 321 pokojích, suitech a vilách v tradičních řeckém stylu, ze kterých je panoramatický výhled na moře a golfová hřiště. V resortu jsou 3 vyhřívané bazény, luxusní hotelové lázně Anazoe Spa o rozloze 4 000 m2 inspirované dalekým východem, fitness centrum, squash či basketball. Ideální místo pro ty, kteří vyhledávají klid a exkluzivní služby. 

Regnum Carya - Turecko, Belek

Regnum Carya Golf & Spa Resort je nejluxusnějším hotelem v Beleku. Hotel disponuje privátní pláží o délce 120 m, rozlehlým molem, 50 m vyhřívaným venkovním bazénem a oddělenou části pro děti s tobogány, umělým vlnobitím a lanovou dráhou. Vychutnejte si dokonalé soukromí v hotelových vilách s privátním bazénem a službami na špičkové úrovni. Vily jsou umístěny v zahradě mezi hlavní budovou a golfovým hřištěm. Doporučujeme ubytování ve vilách: Baron Villa 250 m2, Carya Golf Villa 300 m2, King Villa 600 m2 nebo majestátní Crown Villa 3.500 m2

Pine Cliffs - Portugalsko, Algarve

Luxusní hotel přímo na útesech nad nejdelší portugalskou pláží The Falesia Beach. V areálu se nachází 9 jamkové golfové hřiště Pine Cliffs s výhledy na Atlantický oceán. Hotel nabízí ubytování v 215 luxusních pokojích a 154 residencích se 2 - 3 ložnicemi. V areálu se nachází 5 venkovních bazénů, hotelové lázně Ritual Spa, restaurace, bary, tenisové kurty, plážový klub, minigolf, futbal. V celé oblasti Algarve je 35 golfových hřišť, příjemné klima a teplá voda v letních měsících. Jedná se o ideální místo pro prázdninovou golfovou dovolenou. 

Finca Cortesin - Costa del Sol

Exkluzivní hotel Finca Cortesin se nachází v oblasti Costa del Sol přímo nad mistrovským golfovým hřištěm stejného jména. Hotel charakterizují slova jako harmonie, elegance a vytříbenost. Nabízí nádherné výhledy do zahrad, na golfové hřiště a na moře. Hostům jsou k dispozici hotelové lázně, venkovní i vnitřní bazény, posilovna, tenisové kurty. Ubytovat se můžete v pokojích typu Junior Suite, Executive Suite, Pool Suite, Cortesin Suite nebo v prostorné ville s vlastním bazénem. Celý komplex je inspirován andaluzskou a marockou architekturou. 

Gloria Serenity - Turecko, Belek

Exkluzivní 5* resort v tureckém Beleku, 40 km od letiště v Antalyi. Jedná se o nejluxusnější hotel v rámci řetězce Gloria. Hotel leží přímo u soukromé písečné pláže, ke které vede dřevěný most přes řeku Acisu. K resortu náleží dvě 18 jamková golfová hřiště (Gloria New, Gloria Old) a jedno 9 jamkové (Gloria Verde). Hotel nabízí ubytování v 369 luxusních pokojích a vilkách. Pro hotelové hosty je k dispozici 8 restaurací, 8 barů a luxusní lázně Serenity Spa o rozloze 3.000 m2. Hotel je ideálním místem pro pokojnou, harmonickou a především luxusní dovolenou.

Monte Rei - Portugalsko, Algarve

Luxusní hotel Monte Rei se nachází v malebném podhůří východní části Algarve v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Monte Rei Golf Club, které je považováno za nejlepší v této oblasti. Hotel nabízí ubytování v luxusních 1 - 4 ložnicových vilách inspirovaných tradiční portugalskou architekturou. Vilky leží v soukromé vesničce Miraduro v areálu golfového hřiště. V areálu se nachází restaurace, bar, tenisové kurty, bazény, wellness centrum, posilovna i kosmetický salón. Vilky jsou vybavené ložnicí, obývacím pokojem, prostornou kuchyní, venkovním posezením a krásnou zahradou. 

Yeatman - Portugalsko, Porto

5* vinařský hotel v srdci malebného portugalského města Porto. Nedaleko se nachází slavný most Ponte Dom Luis I a řeka Douro, která protéká městem. Hotel nabízí ubytování v 82 luxusních a světlých pokojích s úchvatnými výhledy na město. Nechte se hýčkat v hotelových lázních a vychutnejte si lahodný oběd nebo večeři v oceňované restauraci se sklenkou kvalitního portugalského vína a panoramatickými výhledy na okolí. Doporučujeme hru na golfových hřištích Oporto (nejstarší golfový klub v Portugalsku, 16 km od Porta) a Estella (linksové hřiště na pobřeží, 30 km od Porta).

Villa Padierna - Costa del Sol

Villa Padierna Palace Hotel byl postaven ve stylu toskánského paláce podle návrhů vyhlášeného anglického architekta Edwarda Gilberta. Jedná se o velmi luxusní a elegantní hotel s krásnými výhledy na Středozemné moře. Pro své hosty nabízí ubytování ve 121 luxusních pokojích a vilkách s výhledy na golfová hřiště, bazén, zahrady nebo na moře. K hotelu patří také vyhlášené lázně o rozloze 2 000 m2, řimský amfiteáter, plážový klub a tři 18 jamkové hřiště (Flamingos, Alferini, Tramores). Hotel se nachází 52 km od Malagy a 10 km od známého přístavu Marbella. 

Argentario - Itálie, Toskánsko

Moderní designový resort je umístěn v nádherné lokalitě národní přírodní rezervace mezi Středozemním mořem a lagunou Ortobello. Hotel nabízí ubytování v 73 originálně řešených luxusních pokojích s panoramatickými výhledy na golfové hřiště a lagunu. Resort disponuje také lázněmi o rozloze 2 700 m2, vnitřním a venkovním bazénem, biosaunou, fitness centrem i tenisovými kurty. K hotelu náleží 18 jamkové golfové hřiště Argentario, hostitel mnoha významných golfových turnajů. Restaurace Dama Dama servíruje pokrmy z místních surovin v bio kvalitě.

Constance Le Prince Maurice - Mauricius

Jedinečný hotel řetězce Constance Hotels Vás nadchne nádherným prostředím a kvalitou poskytovaných služeb.  Resort se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v prostředí tropické a udržované zahrady, azurové laguny a sněhobílích pláží. Hotel nabízí ubytování v 76 luxusních pokojích, 12 vilách a v nejluxusnější vile Pricely Suite o rozloze 350 m2 přímo na pláži. Areál resortu disponuje 3 restauracemi, 3 barmi, vinným sklepem, láženským komplexem U Spa by Constance, fitness centrem, tenisovými kurty a dvěmi 18 jamkovými hřišti (Links, Legend).

Náš tip
Romanos - Řecko, Costa Navarino

Nejluxusnější resort na pobřeží Costa Navarino, 2 golfová hřiště The Dunes a The Bay. Oáza klidu pro náročné!

Regnum Carya - Turecko, Belek

Užijte si dokonalé soukromí se skvělým servisem v hotelových vilách s privátním bazénem a zahradou u golfového hřiště!

Pine Cliffs - Portugalsko, Algarve

Elegantní hotel na útesech s výhledem na oceán, golfové hřiště Pine Cliffs, ideální pro letní rodinnou dovolenou.